Underground Comedy Club

Stand-up s Underground Comedy CLUB


Znáte nás z Comedy Clubu, znáte nás z našeho pořadu Stream.cz a právě v Radlické kulturní sportovně uvidíte a uslyšíte naše nejlepší výstupy! Stand-up comedy jako žádná jiná a to hned s několika komiky v jednom večeru. Podstrojíme vám pořádnou porci našeho humoru, co je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu. Dvou hodinová ultimátní show plná humoru, který vás nenechá vklidu. Témata o kterých se nemluví.


Účinkující:


  • Nikola Džokič - Váš oblíbený Srb, nikdy kladivo. Barový myslitel, playboy v důchodu a notorický sběrač průserů. Jeho stand-upy jsou přesné a jemné jako dobře vychlazená rakije. Nebo rána nožem.


  • Jaroslav Cerman - Známý též jako „nejhodnější a nejlaskavější člověk ve vesmíru“. Světoběžník, filosof, ozbrojený občan a hrdý otec. Na lidech vidí především pěkné. Jeho úvahy o světě a jeho problémech mu jistě brzy vyslouží četnou pozvánku do DVTV, kde je jednoznačně obhajovat. Do té doby je však prezentován na standupech.


  • Lukáš Kundera - samozvaný komik a osina v zadku. Duhový pohled na věc, černý humor plný ironie, kritiky, sarkasmu a žádné hranice jsou zárukou zábavy, pohoršení a minimálně jedné milostné epizody na toaletách při každém jeho vystoupení.


  • Tereza Bonaventurová - Něžná feministka, hysterická hospodyňka a silná závislá žena. Mezi její oblíbená témata patří televizní pečení a potratová politika aneb všechno, co jste nechtěli vědět o životě moderních žen a nikdy se nechtěli zeptat.

Lokace