Rychle a chytře

Nástroj pro organizátory

Vítejte na stránce pro organizátory. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout vše, co potřebujete k úspěšnému uspořádání vašeho eventu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní podporu a spolupracovat s vámi na každém kroku vašeho projektu.

Založit organzátorský účet
O nás

Co je Eventlook

Jsme tým nadšených profesionálů, kteří vytvořili úplné řešení pro usnadnění organizace akcí. S vášní a inovacemi vytváříme prostředí, kde můžete snadno spravovat své události.

150

+
Událostí

Se spokojeností oznamujeme, že jsme již úspěšně zprostředkovali více než 150 událostí. Připojte se k nám a dejte svým akcím nový rozměr!

32k

+
Nakoupených vstupenek

Naši platformu využilo více než 32 000 účastníků. Staňte se součástí naší rostoucí komunity a začněte s námi pořádat nezapomenutelné události!

6

+
Let na trhu

S více než 6 lety zkušeností se úspěšně pohybujeme v oboru pořádání událostí. Naše přítomnost na trhu zajišťuje spolehlivost pro každého pořadatele.

1

Intuitivní

Založení eventu

Vytvořte svůj event jednoduše a rychle! S naší intuitivní platformou založení akce a rychlou 2 hodinovou verifikací máte zajištěno, že vaše událost bude brzy připravena k úspěchu. Vytvořte si svůj event bez zbytečné námahy a začněte přitahovat své publikum!

Bez námahy
Jednoduše
2h verifikace

2

Informace

Nástroje pro analýzu dat

Naše analýtické nástroje vám poskytují hluboký vhled do publika vaší události. Sledujte věkové kategorie, geografické lokace, zdroje příchodu, platformy a zařízení, abyste dokázali přizpůsobit své strategie pro maximální úspěch. Vaše akce, vaše data, váš úspěch!

Nástroje
Strategie
Úspěch

3

Komunikace

Marketing

Maximalizujte dosah svých událostí s našimi špičkovými marketingovými nástroji. Oslovte publikum prostřednictvím E-mailových kampaní a SMS marketingu. Odesílejte vstupenky okamžitě a využívejte cílenou placenou reklamu pro ještě větší viditelnost. Vaše událost, naše nástroje, neomezený dosah!

E-mail
SMS
Okamžitě

4

Efektivita

QR scanner na odbavení

S naším QR scannerem na odbavení získáte maximální efektivitu bez ohledu na připojení. Funguje rychle a spolehlivě jak offline, tak online, umožňujíc vám plynule odbavit účastníky a zajišťovat bezproblémový vstup na vaše události. Bez omezení, bez komplikací – vaše událost, náš QR scanner, pohodlné odbavení.

QR Scanner
Offline
Online
Keep it easy

Funkce, které využijete

Zjednodušte si život při pořádání akcí a dejte prostor kreativitě a nezapomenutelným okamžikům.

Online založení události

Ušetřete čas zakládáním akce online a bez zbytečného papírování.

Zasílání vstupenek

Okamžité odeslání vstupenek - usnadňujeme a zrychlujeme proces.

Affiliate

Propagujte akce s partnery a zvyšte návštěvnost efektivněji.

SMS Marketing

Obaďte své účastníky SMS notifikacemi, šetřete čas a zvyšujte zapojení.

Staňte se pořadatelem!

[email protected]